דלג להגדרות נגישות דלג לתוכן העמוד
072-33-80-785

דיני תעבורה

משרדנו מעניק טיפול וייעוץ משפטי בכל בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, מאילת ועד לקריית שמונה בכל הערכאות המשפטיות ועוסק בסוגיות מרכזיות בדיני התעבורה:

עבירות נהיגה ללא רישיון נהיגה, ללא ביטוח וללא רישיון רכב, עבירות מהירות, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, ביטול פסילות מנהליות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, ביטול איסורי שימוש על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, בקשות לחישוב פסילה, הגעה להסדרי טיעון, וכן ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות, החל בעבירת הקנס הפעוטה ביותר, וכלה בתאונות קטלניות. משרדנו אף מטפל בהחזרת רישיונות נהיגה לנהגים הפסולים ע"י המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וייצוג בוועדת הערר.

למשרדנו יחסים טובים על כל רשויות התביעה ונקודת המוצא היא כי במקרים בהם אין מחלוקת לאשמת הנהג אנו מצמצמים נזקים למינימום האפשרי תוך שיתוף פעולה מלא עם רשויות התביעה, כתובע לשעבר למשרדנו יש ניסיון רב בהתנהלות מול התביעה המשטרתית, הפרקליטות ובתי המשפט. ההיכרות והניסיון בהתנהלות מול המערכות השונות יש בהן יתרון מקצועי בניהול המערכה המשפטית.

כאשר אדם חשוד בעבירת תעבורה כלשהיא ישנה חשיבות רבה מאוד להיוועצות לפני החקירה עם עו"ד תעבורה, היוועצות זו יכולה לשפר פלאים את מצב החשוד ולהביא לכך שיואשם בעבירות פחותות יותר ואף להביא במקרים מסוימים לסגירת התיק ללא הגשת כתב אישום. במידה והוגש כתב אישום עורך דין תעבורה מנוסה לאחר צילום חומר החקירה יכול להעריך את הסיכויים מול הסיכונים להחליש ואף להפריך את ראיות התביעה ולעשות כל שביכולתו על מנת להביא לזיכויו המלא. וכאשר הדבר אינו אפשרי משרדנו מוביל לצמצום הנזקים במידת האפשר דבר שיוביל לתוצאה הטובה ביותר.

לכן, באם נתפסת ללא רישיון נהיגה או הואשמת בנהיגה בשכרות? נתפסת נוהג במהירות? או קיבלת זימון לבית משפט לתעבורה פנה אלינו ונשמח לסייע. 

מעוניין בייעוץ משפטי?

צור איתנו קשר בטלפון 02-9925566

או השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך:

 
מצב נגישות מוגברת:

(מצב זה מבטל את האנימציות באתר ומאפשר ניווט באמצעות המקלדת)

כבוי פעיל
גודל טקסט: א א א