דלג להגדרות נגישות דלג לתוכן העמוד
072-33-80-785

אודות

סטנדרטים גבוהים, מצוינות, זמינות, תכליתיות, אסרטיביות ומיקוד הלקוח.

מיכאל שטרית הינו משרד העוסק במגוון רחב של תחומי עיסוק המשפטיים הנותן ללקוחותיו מגוון מלא ורחב של שירותים בתחומי העיסוק של ענפי המשפט השונים.

אנו שמים דגש על מתן שירות על ידי עורכי הדין השונים במשרד, תוך מתן ביטוי להתמקצעות של כל אחד מעורכי הדין בתחומי העיסוק המוגדרים. מתוך רצון להשיג את התוצאות המוצלחות ביותר עבור מטרותיהם של לקוחותינו, באופן יעיל, מקצועי, מהיר וחסכוני.

המשרד מהווה One Stop Shop למכלול השירותים המשפטיים, לפיכך בתחומי העיסוק של משרדנו נמנים בין היתר העיסוק במשפט מסחרי עסקי, מקרקעין ופיתוח נדל"ן, רשויות מקומיות, ליטיגציה, הוצאה לפועל, איכות הסביבה, הנגשת אתרים, אינטרנט, זכויות יוצרים, רישוי עסקים, פשיטות רגל, מעמד אישי, דיני עבודה, ייצוג פלילי, תעבורה, נזיקין, תאונות דרכים ועוד.

ההצלחה שלנו בנויה על יישום אסטרטגיה ברורה וממוקדת לכל לקוח, כאשר אנו מתחייבים למצוינות ואיכות של החומר האנושי המועסק על ידנו כדי לענות על הצרכים של לקוחותינו בסביבה משתנה ומהירה. אנו מאמינים כי המבחן למדידה הינו מבחן התוצאה וכך אף סוברים לקוחותיו הרבים והאיכותיים של המשרד. אנו מאמינים כי השירות הניתן על ידי משרדנו  יעמוד במבחן התוצאה והוא המבחן הקובע מבחינתנו.

משרדנו, ישמח להעניק לכם שירותים וטיפול משפטי וכן לעמוד לרשותכם בשאלות והבהרות נוספות באם הללו תידרשנה.

אנו עומדים לשירותכם בכל עת ונשמח אם תהיו בין לקוחותינו.

טלפון המשרד: 02-9925566.

פקס: 029925577.

דואר אלקטרוני: [email protected].

מעוניין בייעוץ משפטי?

צור איתנו קשר בטלפון 02-9925566

או השאר כאן את פרטיך ואנו נחזור אליך:

 
מצב נגישות מוגברת:

(מצב זה מבטל את האנימציות באתר ומאפשר ניווט באמצעות המקלדת)

כבוי פעיל
גודל טקסט: א א א